RPGKK - Portal Społecznościowy Klubu "Chimera" Kędzierzyna-Koźla

Portal Społecznościowy Klubu "Chimera" Kędzierzyna-Koźla

Ogłoszenie

Polecam wykorzystywanie "Pokaż nowe posty od ostatniej wizyty" lub przeglądanie tych for, które mają podfora, ponieważ forum wyżej (np. DnD) nie wyświetla na głównej stronie czy coś nowego jest w podforach (np. DnD - Mechanika). W razie problemów z rejestracją, proszę pisać pod gg 6588239 (niewidoczny). Usuniecie Ciasteczek powinno pomóc, jeśli konto się nie chce zarejestrować.

#196 2010-08-08 21:13:06

UUkasz

Prawdziwy Gracz

9188979
Skąd: Otchłań
Zarejestrowany: 2010-03-21
Posty: 209
Punktów :   

Re: [ Zew Cthulhu ] Wielki Przedwieczny

Artur McFeely



-To miasto mnie coraz bardziej przeraża, ta pogoda sprawia że czuję się jak na krańcu zaświatów. - powiedział detektyw smarując ciepłą jeszcze bułkę.
-Dodam jeszcze że ktoś musiał nas podsłuchiwać wczoraj wieczorem, gdyż nie możliwe jest by ktoś po za nami wiedział po co tu jesteśmy. I ta gospodyni brr... - ciągnął dalej. -Coś tu nie gra. I naprawdę mi się to nie podoba. A co pan o tym sądzi panie Marti? - spytał.


Might always has a right!

Offline

 

#197 2010-08-09 22:11:55

 Havoc

Admin

6588239
Skąd: Pogorzelec
Zarejestrowany: 2009-08-09
Posty: 1286
Punktów :   

Re: [ Zew Cthulhu ] Wielki Przedwieczny

Jack Martin



Jadł spokojnie. Najspokojniej jak mógł, ale wyglądał cały czas na zmartwionego tym wszystkim. Jajecznica z kiełbaską nie zaspokoi jego dzisiejszej podróży, ale to jest pierwsze danie jakie jadł nie z pod jego rąk.
- Nie. Sądzę, że ktoś nas śledzi... a dokładnie sprawę Carlyle'a. Od początku wręcz. Ktoś chce zatrzeć ślady, a reszta może chce dyskretnie nam pomóc... lub nas wprowadzić w pułapkę. Powinniśmy mieć się na baczności. - powiedział napiwszy się kawy.

Offline

 

#198 2010-08-12 11:24:47

 Havoc

Admin

6588239
Skąd: Pogorzelec
Zarejestrowany: 2009-08-09
Posty: 1286
Punktów :   

Re: [ Zew Cthulhu ] Wielki Przedwieczny

Jack Martin



Kiedy skończył jeść wstał wręcz automatycznie.
- Chodźmy Arturze. Dante nas dogoni. Wie dokąd idziemy. - powiedział do detektywa. Posprzątał po sobie i wyszedł z salonu. Mieli zamiar odwiedzić pana Cowlesa.

Offline

 

#199 2010-08-13 22:09:18

 Greyu

Hobbista

1323778
Call me!
Skąd: Koźle
Zarejestrowany: 2010-02-20
Posty: 476
Punktów :   

Re: [ Zew Cthulhu ] Wielki Przedwieczny

Dante Capone






  Przeczytał krótki liścik z intrygującym rysunkiem na kopercie.
~Zaczyna się robić ciekawie!~ Schował kopertę do kieszeni i zszedł na dół, na spotkanie Jackowi i Arturowi...

Offline

 

#200 2010-08-14 21:55:22

 Darth Misiekh

God of RPG

18220393
Skąd: Blaszka/Korribian
Zarejestrowany: 2009-12-26
Posty: 1032
Punktów :   

Re: [ Zew Cthulhu ] Wielki Przedwieczny

Jack i Artur:





   Słońce które międzyczasie ich wędrówki skryło się za ciężkimi burzowymi chmurami wskazywało, że pogoda już się chyba nie pojawi. Znalezienie „Zajazdu Hiba” okazało się prostym zadaniem. Budynek ten znajdował się w północnej części Arkham i stał w otoczeniu kilku innych domów.  Zbudowany był z kamienia z elementami drewna. Już na pierwszy rzut oka dostrzec można było, że lata swojej świetności ma już dawno za sobą. Wystrój środka tylko te przypuszczenia potwierdzał. Wspólna izba wypełniona była starymi stołami oraz krzesłami które pokryte zostały starym i wytartym gdzieniegdzie materiałem. W jednym z rogów siedział starszy jegomość ubrany w znoszony garnitur. Zajęty był czytaniem jakieś książki oraz był jedynym klientem zajazdu.



Dante:




   Zebranie się zajęło mu tylko chwilę. Niestety musiał przysnąć na dłużej niż myślał. Detektywa wraz z jego towarzyszem z policji już niebyło. Jedno tylko miejsce przychodziło do głowy gangsterowi gdzie mogli się udać . . .


Życie nie jest sprawidliwe. Co nie oznacza, że nie możnesz wygrać.

Moja skromna lista gier planszowych
Moja skromna lista gier RPG

Offline

 

#201 2010-08-14 22:15:12

UUkasz

Prawdziwy Gracz

9188979
Skąd: Otchłań
Zarejestrowany: 2010-03-21
Posty: 209
Punktów :   

Re: [ Zew Cthulhu ] Wielki Przedwieczny

Artur McFeely



Artur i Jack stali w izbie.Podszedł do lady i uderzył w leżący na niej dzwonek. Po chwili namysłu spytał mężczyznę w garniturze: -Witam, gdzie znajdziemy profesora Cowlesa?


Might always has a right!

Offline

 

#202 2010-08-14 22:16:20

 Greyu

Hobbista

1323778
Call me!
Skąd: Koźle
Zarejestrowany: 2010-02-20
Posty: 476
Punktów :   

Re: [ Zew Cthulhu ] Wielki Przedwieczny

Dante Capone






  Chciał podejść do właścicielki pensjonatu.
  -Dzień dobry... Chcę wiedzieć, kto wchodził dzisiaj do pensjonatu? Może któryś z nich wchodził na piętro? A może poza nami są jeszcze inni goście?-

Ostatnio edytowany przez Greyu (2010-08-14 22:20:16)

Offline

 

#203 2010-08-15 14:24:02

 Darth Misiekh

God of RPG

18220393
Skąd: Blaszka/Korribian
Zarejestrowany: 2009-12-26
Posty: 1032
Punktów :   

Re: [ Zew Cthulhu ] Wielki Przedwieczny

Jack i Artur:




   Mężczyzna oderwał wzrok znad książki. Jego niebieskie oczy spoczęły na twarzy Artura.

   - O, panowie już są. Myślałem, że dłużej zajmie panom dotarcie tutaj. No ale cóż książkę mogę przeczytać innym razem.   – w miejsce w którym skończył czytać włożył serwetkę i odłożył ją na skraj stołu – Więc właściwie dlaczego mnie szukaliście?


Dante:





    Kobieta z zaciekawionym spojrzeniem skupiła na nim swoją uwagę:

   – A coś się stało?   -


Życie nie jest sprawidliwe. Co nie oznacza, że nie możnesz wygrać.

Moja skromna lista gier planszowych
Moja skromna lista gier RPG

Offline

 

#204 2010-08-15 14:39:00

 Greyu

Hobbista

1323778
Call me!
Skąd: Koźle
Zarejestrowany: 2010-02-20
Posty: 476
Punktów :   

Re: [ Zew Cthulhu ] Wielki Przedwieczny

Dante Capone






  -Owszem, ktoś bardzo irytuje mnie swoją obecnością pod moimi drzwiami i osobiście pragnę zakomunikować temu komuś, że nie życzę sobie tego typu sytuacji.-

Offline

 

#205 2010-08-15 20:05:36

 Darth Misiekh

God of RPG

18220393
Skąd: Blaszka/Korribian
Zarejestrowany: 2009-12-26
Posty: 1032
Punktów :   

Re: [ Zew Cthulhu ] Wielki Przedwieczny

Dante:




   - A nie myślał pan panie Capone, że wy interesując się pewnymi sprawami irytujecie też kogoś?   –

   Nie czekając na odpowiedź młodego mafiosa obróciła się i odeszła.


Życie nie jest sprawidliwe. Co nie oznacza, że nie możnesz wygrać.

Moja skromna lista gier planszowych
Moja skromna lista gier RPG

Offline

 

#206 2010-08-15 20:22:05

 Greyu

Hobbista

1323778
Call me!
Skąd: Koźle
Zarejestrowany: 2010-02-20
Posty: 476
Punktów :   

Re: [ Zew Cthulhu ] Wielki Przedwieczny

Dante Capone






  Lekko podniósł głos, by kobieta wyraźnie wszystko słyszała
  -Ciągle pani mówi o nie naszych sprawach, ja mówię o tym, że spokój w pensjonacie jest w pani interesie i jeśli nie zorganizuje pani odpowiedniego spokoju, lub nie zrobi niczego w momencie, gdy jest on zakłócany, szkodzi pani tylko wizerunkowi lokalu.
  Dante chwile czekał na jakąkolwiek reakcję ze strony właścicielki pensjonatu, której nie miał już w polu widzenia. Nie doczekał się, więc wyszedł przed pensjonat i zapalił cygaro. Ruszył do miejsca, gdzie Artur i Jack mieli spotkać się z profesorem...

Ostatnio edytowany przez Greyu (2010-08-15 20:58:14)

Offline

 

#207 2010-08-16 17:39:35

UUkasz

Prawdziwy Gracz

9188979
Skąd: Otchłań
Zarejestrowany: 2010-03-21
Posty: 209
Punktów :   

Re: [ Zew Cthulhu ] Wielki Przedwieczny

Artur McFeely




-Witam pana. Nazywam się McFeely, a to pan Marti. Prowadzimy śledztwo pewnej nietypowej sprawy i potrzebujemy zasięgnąć pańskiej wiedzy na temat kultów i antropologi. Czy zechciał by nam pan poświęcić kilka chwil? - spytał podając rękę profesorowi.
-Sądzę że będzie pan zaciekawiony naszymi odkryciami. - dodał.


Might always has a right!

Offline

 

#208 2010-08-17 19:31:55

 Darth Misiekh

God of RPG

18220393
Skąd: Blaszka/Korribian
Zarejestrowany: 2009-12-26
Posty: 1032
Punktów :   

Re: [ Zew Cthulhu ] Wielki Przedwieczny

Artur i Jack:





   Na twarzy profesora ukazała się ciekawość:

   - A mianowicie panie McFeely? Jakie to odkrycia i co taki stary profesor jak ja może wnieść do jakiegoś śledztwa.   –



Dante:





   Chociaż wczesnej pory na dworze już zaczynało robić się chłodno. Słońce całkowicie skryło się za ciężkimi burzowymi chmurami. Droga do „Zajazdu Hibba” zajęła młodemu mężczyźnie kilkanaście minut.

   Całą drogę nie opuszczało go dziwne wrażenie, że jest obserwowany. Jego przypuszczenia okazały się słuszne bo w chwili gdy miał przekroczyć już próg zajazdu, dostrzegł ich. Pięciu mężczyzn odzianych w długie, czarne płaszcze z obszernymi kapturami które zakrywały ich twarze. Stali spoglądając w jego stronę.


Życie nie jest sprawidliwe. Co nie oznacza, że nie możnesz wygrać.

Moja skromna lista gier planszowych
Moja skromna lista gier RPG

Offline

 

#209 2010-08-17 20:13:36

 Greyu

Hobbista

1323778
Call me!
Skąd: Koźle
Zarejestrowany: 2010-02-20
Posty: 476
Punktów :   

Re: [ Zew Cthulhu ] Wielki Przedwieczny

Dante Capone






  ~Hahaha, sprawa nabiera coraz większego rozmachu, czyżby to wszystko okazało się klątwą, która spada na każdego, kto interesuje się tą sprawą? Wiem, że najchętniej bym sobie do nich postrzelał.~ Ręce świerzbiły Dantego, rewolwer miał 6 pocisków, w sam raz, starczyłoby jeszcze na właścicielkę pensjonatu. Chciał teraz wyciągnąć broń i po prostu strzelać, zachował jednak zdrowy rozsądek.
  Wszedł do zajazdu, wodził wzrokiem po całym pomieszczeniu, aż w końcu dostrzegł trzech mężczyzn siedzących przy jednym ze stołów. Artur akurat zadawał pytania profesorowi Cowelowsowi. Dante, z promiennym uśmiechem na twarzy, podszedł do stolika.
  -Dzień dobry, nazywam się Dante Capone.- Wyciągnął rękę w stronę Cowelesa wciąż się uśmiechając.

Offline

 

#210 2010-08-18 19:18:08

 Darth Misiekh

God of RPG

18220393
Skąd: Blaszka/Korribian
Zarejestrowany: 2009-12-26
Posty: 1032
Punktów :   

Re: [ Zew Cthulhu ] Wielki Przedwieczny

Cała drużyna:





   - Oo . . . Tak jak myślałem spóźnialski jak zwykle   – staruszek uśmiechnął się przyjaźnie w stronę gangstera i podał mu rękę – No to teraz jak jesteśmy już w komplecie, udzielą panowie mi kilku wyjaśnień. Pierwszym i zasadniczym z nich może być to co moja skromna osoba może wnieść do waszego śledztwa?   -


Życie nie jest sprawidliwe. Co nie oznacza, że nie możnesz wygrać.

Moja skromna lista gier planszowych
Moja skromna lista gier RPG

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.forumakwa.pun.pl www.szuszu.pun.pl www.kupsztyl.pun.pl www.hakiwarrock.pun.pl www.sonyericsson4ever.pun.pl