RPGKK - Portal Społecznościowy Klubu "Chimera" Kędzierzyna-Koźla

Portal Społecznościowy Klubu "Chimera" Kędzierzyna-Koźla

Ogłoszenie

Polecam wykorzystywanie "Pokaż nowe posty od ostatniej wizyty" lub przeglądanie tych for, które mają podfora, ponieważ forum wyżej (np. DnD) nie wyświetla na głównej stronie czy coś nowego jest w podforach (np. DnD - Mechanika). W razie problemów z rejestracją, proszę pisać pod gg 6588239 (niewidoczny). Usuniecie Ciasteczek powinno pomóc, jeśli konto się nie chce zarejestrować.

#1 2011-11-18 18:41:24

 Havoc

Admin

6588239
Skąd: Pogorzelec
Zarejestrowany: 2009-08-09
Posty: 1286
Punktów :   

Shadow of Poland (K-K)

http://shadowsof.pl/

Shadows Of Poland to sieć ogólnopolskich larpów cyklicznych odbywających się w jednym uniwersum (nowym Świecie Mroku), w tym samym czasie (rzeczywistym), opierających się o te same zasady, prowadzonych przez Mistrzów Gry z całej Polski.

-----

Pytanie: Czy ktoś was byłby zainteresowany? Chodzi o LARP tutaj (nowy Świat Mroku), w K-K. Potrzeba tylko chętnych.

Offline

 

#2 2011-11-18 22:31:18

 Darth Misiekh

God of RPG

18220393
Skąd: Blaszka/Korribian
Zarejestrowany: 2009-12-26
Posty: 1032
Punktów :   

Re: Shadow of Poland (K-K)

A ja nawet i owszem chociaz czy wziolbym udzial to zalezaloby od terminu takiej imprezy


Życie nie jest sprawidliwe. Co nie oznacza, że nie możnesz wygrać.

Moja skromna lista gier planszowych
Moja skromna lista gier RPG

Offline

 

#3 2011-11-19 05:52:04

 Havoc

Admin

6588239
Skąd: Pogorzelec
Zarejestrowany: 2009-08-09
Posty: 1286
Punktów :   

Re: Shadow of Poland (K-K)

To zależy pewno od nas. Najważniejsze jest, aby byli chętni. 4-5 byłoby w porządku i można zaczynać.

Offline

 

#4 2011-11-19 14:01:23

aviusz

Bywalec

Zarejestrowany: 2009-08-10
Posty: 29
Punktów :   

Re: Shadow of Poland (K-K)

No fajna sprawa, pod warunkiem że mi zbyt wiele czasu nie skonsumuje, bo pracę piszę


Vae Victis

Offline

 

#5 2011-11-19 17:41:36

 Havoc

Admin

6588239
Skąd: Pogorzelec
Zarejestrowany: 2009-08-09
Posty: 1286
Punktów :   

Re: Shadow of Poland (K-K)

Moja korespondencja z Osaka. Pytałem o możliwość gry.

1. Grę we Wrocławiu [ruszają od stycznia].

2. Jeśli chcesz, możemy też spróbować ci pomóc rozkręcić grę u ciebie. Musiałbyś jednak wtedy zainteresować Shadowsami jakiegoś prowadzącego [być może ty sam chciałbyś nim zostać?]. Z naszej strony oferujemy nowym prowadzącym wsparcie przez Internet [forum, grupa na fb, orgowe wiki], dostęp do mechaniki, forów, wiki z opisem świata i zasadami, wspólne eventy [np. konwentowe], możliwość grania waszych graczy na larpach w innych miastach i odwrotnie. Jeśli zdecydowałbyś się na tę opcję, to możemy ustalić termin i przyjechać z "LARPem demo" i prelekcją do ciebie. Właśnie przygotowujemy takie jednodniowe warsztaty szopa, prelekcja o świecie, mechanice, robieniu postaci, forum itp., a później ok. 4 godzinny larp przez nas przygotowany. Potrzebowalibyśmy do tego jedynie miejsca [i chętnych graczy]. Musiałbyś się zastanowić, czy chciałbyś się podjąć współprowadzenia, czy może znasz kogoś, kto chciałby to robić, i czy znajdziesz graczy w Kędzierzynie-Koźlu, czy może lepiej pomyśleć na przykład o umiejscowieniu LARPa w jednym z okolicznych większych miast, Opolu, czy Gliwicach.

W skrócie jeden z nas zostałby Narratorem (najpewniej ja ). Najważniejsze jest jednak jedna rzecz - chętni do gry. Spytajcie kogo możecie czy są chętni.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.kp500x.pun.pl www.git-ludzie.pun.pl www.pokemonevolution.pun.pl www.ligamieczy.pun.pl www.boxserwis.pun.pl