RPGKK - Portal Społecznościowy Klubu "Chimera" Kędzierzyna-Koźla

Portal Społecznościowy Klubu "Chimera" Kędzierzyna-Koźla

Ogłoszenie

Polecam wykorzystywanie "Pokaż nowe posty od ostatniej wizyty" lub przeglądanie tych for, które mają podfora, ponieważ forum wyżej (np. DnD) nie wyświetla na głównej stronie czy coś nowego jest w podforach (np. DnD - Mechanika). W razie problemów z rejestracją, proszę pisać pod gg 6588239 (niewidoczny). Usuniecie Ciasteczek powinno pomóc, jeśli konto się nie chce zarejestrować.

#31 2011-01-01 18:20:44

 Darth Misiekh

God of RPG

18220393
Skąd: Blaszka/Korribian
Zarejestrowany: 2009-12-26
Posty: 1032
Punktów :   

Re: Streszczenia Spotkań Klubu

1 stycznia 2011


  Spotkanie się nie odbyło - MOK zamknięty.


Życie nie jest sprawidliwe. Co nie oznacza, że nie możnesz wygrać.

Moja skromna lista gier planszowych
Moja skromna lista gier RPG

Offline

 

#32 2011-01-08 16:45:13

 Darth Misiekh

God of RPG

18220393
Skąd: Blaszka/Korribian
Zarejestrowany: 2009-12-26
Posty: 1032
Punktów :   

Re: Streszczenia Spotkań Klubu

8 stycznia 2011

   Spotkanie się nie odbyło - mała liczba osób mogła się pojawić


Życie nie jest sprawidliwe. Co nie oznacza, że nie możnesz wygrać.

Moja skromna lista gier planszowych
Moja skromna lista gier RPG

Offline

 

#33 2011-01-15 20:47:54

 Darth Misiekh

God of RPG

18220393
Skąd: Blaszka/Korribian
Zarejestrowany: 2009-12-26
Posty: 1032
Punktów :   

Re: Streszczenia Spotkań Klubu

15 stycznia 2011


   Spotkanie przed kilkudziesięcioma minutami się zakończyło więc spisze na gorąco co dzisiaj porabialiśmy.
Mieliśmy z powrotem zanurzyć  się w mroczne miasteczko pełne obłąkanych kultystów pod wodzą szalonego księżulka, niestety jednak Greyu zapomniał się przygotować ( tak to się dzieje gdy długo nie ma spotkania )  Jednakże byłem przygotowany na taki rozwój wypadków i już po chwili na stole leżała przyniesiona przeze mnie gra planszowa   ( chwała władcom Kobolu że dzisiaj miałem  również grać w tą planszówke ) Tytułem tym był BattleStar Galactica: Gra Planszowa.

   W kilkadziesiąt minut zdążyłem wyjaśnić  pozostałym zasady i mogliśmy zacząć uciekać przed Cylonami. Jeszcze tylko pozostało nam wylosować postacie i tak oto:

Havoc wcielił się w rolę doktora Gaiusa Baltara
Lasard  w Karl`a „ Helo „ Agathon`a  który objął tytuł Admirała
Greyu w roli Lee „Apollo” Adamy
Oraz Mnie w roli pani Prezydent Laury Roslin ( w późniejszej części gry również Cylon )
   
   Grało się przepięknie i emocjonująco, chociaż ludzie na początku byli strasznie rozrzutni i oddawali  zasoby za bezcen ( z czego Cyloni byli bardzo zadowoleni  w późniejszych etapach gry)  Wartą również uwagi były dwie rzeczy: pojedynek o prezydenturę między  mną a Havociem  który skończył się tym, że ja ujawniłem się jako Cylon a w chwilę później Havoc siedział w Areszcie oraz ciągłe przebywanie Greya w Ambulatorium

   Trzeba przyznać, że gra jest warta swojej ceny oraz oceny na BBG. Na koniec nadmienię, że gre wygrali Cyloni – czyli ja chociaż niewiele brakowało bym przegrał. Będzie to trzeba jeszcze powtórzyć. Przypuszczam że było by jeszcze więcej dobrej zabawy.


Życie nie jest sprawidliwe. Co nie oznacza, że nie możnesz wygrać.

Moja skromna lista gier planszowych
Moja skromna lista gier RPG

Offline

 

#34 2011-01-22 19:33:08

 Darth Misiekh

God of RPG

18220393
Skąd: Blaszka/Korribian
Zarejestrowany: 2009-12-26
Posty: 1032
Punktów :   

Re: Streszczenia Spotkań Klubu

22 stycznia 2011

   Spotkanie się nie odbyło


Życie nie jest sprawidliwe. Co nie oznacza, że nie możnesz wygrać.

Moja skromna lista gier planszowych
Moja skromna lista gier RPG

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.online-menager.pun.pl www.wwe-team.pun.pl www.aureus.pun.pl www.lowcy-tajemnic.pun.pl www.dragongame.pun.pl