RPGKK - Portal Społecznościowy Klubu "Chimera" Kędzierzyna-Koźla

Portal Społecznościowy Klubu "Chimera" Kędzierzyna-Koźla

Ogłoszenie

Polecam wykorzystywanie "Pokaż nowe posty od ostatniej wizyty" lub przeglądanie tych for, które mają podfora, ponieważ forum wyżej (np. DnD) nie wyświetla na głównej stronie czy coś nowego jest w podforach (np. DnD - Mechanika). W razie problemów z rejestracją, proszę pisać pod gg 6588239 (niewidoczny). Usuniecie Ciasteczek powinno pomóc, jeśli konto się nie chce zarejestrować.

  • Index
  •  » Filmy
  •  » Dungeons and Dragons (T3h Movie?)

#1 2009-08-12 14:47:06

 Havoc

Admin

6588239
Skąd: Pogorzelec
Zarejestrowany: 2009-08-09
Posty: 1286
Punktów :   

Dungeons and Dragons (T3h Movie?)

Dungeons and Dragons
http://goremasternews.files.wordpress.com/2009/04/dungeons_and_dragons.jpg



Tak... zrobili (w 2000 roku) i nawet jest druga cześć (ale dotyczy innych osób).
Nie będę zdradzał fabuły. Mimo iż jest dość oczywista... Księżniczka, w której zakochuje się jeden z bohaterów... wielki złoczyńca... skarb... no i fajny krasnolud. xD
Krasnolud (jak i Snails) jest bardziej takim comic relief.
http://www.fryingbear.com/articles/chicken.jpg
Szczególnie zabawne jest jak rozmawia z bohaterami na temat kobiet... a w szczególności jak brak ludzkim kobietom bród. ;D
Polecam... film może nie jest wybitny, ale zabawny i warty oglądnięcia.

Offline

 

#2 2009-08-22 15:10:31

Ichibanboshi

Użytkownik

3999710
Skąd: Okinawa
Zarejestrowany: 2009-08-22
Posty: 4
Punktów :   
WWW

Re: Dungeons and Dragons (T3h Movie?)

Taaa, klasyczny przykład młodziezowego kina fantasy. Fakt, jak się nie ma co robić, a chce coś po prostu obejrzeć to D&D jest taka pozycją
Jak to pierwszy raz zobaczyłem w TV - lata temu, jak na HBO dopiero to leciało - to widząc tytuł w gazecie myślałem, że będzie to ekranizacja tego serialu animowanego

Offline

 

#3 2010-05-10 11:32:55

Przemo

Prawdziwy Gracz

Skąd: Koźle
Zarejestrowany: 2009-10-24
Posty: 219
Punktów :   

Re: Dungeons and Dragons (T3h Movie?)

Oglądałem kiedyś. Wg mnie słabizna - raczej dla fanów systemu (ogólnikowo, bo nie jest to chyba osadzone w konkretnym settingu), także jak ktoś chce sobie popatrzeć na ładnie animowane smoki i zobaczyć jak wygląda fireball to można wrzucić, ale ogólnie odradzam - straszna sztampa.


Pozdrawiam,

Przemo

Offline

 
  • Index
  •  » Filmy
  •  » Dungeons and Dragons (T3h Movie?)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.power-league.pun.pl www.walecznykroliczek.pun.pl www.redmoondk.pun.pl www.rbd-rebelde.pun.pl www.motoon.pun.pl