RPGKK - Portal Społecznościowy Klubu "Chimera" Kędzierzyna-Koźla

Portal Społecznościowy Klubu "Chimera" Kędzierzyna-Koźla

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

Ogłoszenie

Polecam wykorzystywanie "Pokaż nowe posty od ostatniej wizyty" lub przeglądanie tych for, które mają podfora, ponieważ forum wyżej (np. DnD) nie wyświetla na głównej stronie czy coś nowego jest w podforach (np. DnD - Mechanika). W razie problemów z rejestracją, proszę pisać pod gg 6588239 (niewidoczny). Usuniecie Ciasteczek powinno pomóc, jeśli konto się nie chce zarejestrować.

#1 2009-08-22 15:42:55

 Lasard

Fanatyk

282112
Skąd: No chyba wiadomo :P
Zarejestrowany: 2009-08-17
Posty: 662
Punktów :   
WWW

Coś o sobie

Jak w temacie. Przedstawcie się, powiedzcie coś o sobie np. z której części K-K jesteście, czym się interesujecie (prócz RPG oczywiście ;P), z jakimi systemami jesteście związani itp.
No to ja zacznę:
Imię i nazwisko: Maciek Szkucik,
Lat: 17,
Pochodzenie: Pogorzelec,
Muzyka: głównie słucham rocka, czasami metalu, a po za tym to co mi wpadnie w ucho
Zainteresowania: komputery, książki fantasy i inne, no i oczywiście RPG
Systemy: od prawie 2 lat zaznajomiony z DnD, od początku wakacji z całkiem nowiutką Klanarchią, no i rzadko (jak na razie jedna sesja jakiś miesiąc temu:P ) z młotkiem czy raczej czymś wzorowanym na nim. Oczywiście praktycznie zawsze (prócz tego "WarMłota") jestem GM'em. Liczę że dzięki temu forum w końcu się to zmieni i dzięki komuś będę mógł pograć po drugiej stronie barykady


Odgrywanie postaci- to coś na co większość z nas lubi tracić czas.

Offline

 

#2 2009-08-22 16:14:14

 Havoc

Admin

6588239
Skąd: Pogorzelec
Zarejestrowany: 2009-08-09
Posty: 1286
Punktów :   

Re: Coś o sobie

Paweł Stein
Rocznik 1988
Pogorzelec, os. Leśna
Muzyka: Jaka wpadnie w ucho
Zainteresowania: Gry komputerowe, RPG i Anime/Manga
Systemy: DnD, sWoD i Neuroshima

Offline

 

#3 2009-10-24 19:46:56

Huzar

Prawdziwy Gracz

782749
Skąd: Długomiłowice
Zarejestrowany: 2009-08-17
Posty: 184
Punktów :   

Re: Coś o sobie

Mało takich, co lubią mówić o sobie wprost. Proponuję lekką zmianę, jak tylko dopracuję kartę postaci.

Offline

 

#4 2009-10-30 10:25:00

Przemo

Prawdziwy Gracz

Skąd: Koźle
Zarejestrowany: 2009-10-24
Posty: 219
Punktów :   

Re: Coś o sobie

Przemo, Koźle, 1980. Grywam i prowadzę gdzieś od połowy lat 90-tych, prowadziłem WHFRP, Cyberpunk 2020, później Earthdawn i in.; mam też "autorkę" "Czas Chaosu", którą eksploatowałem ostatnimi czasy. Grywałem kiedyś dużo w DND (FR, GH, autorskie), L5K, Zew Chtulhu i inne.


Pozdrawiam,

Przemo

Offline

 

#5 2009-11-24 19:12:19

 Bartek

Hobbista

3159315
Call me!
Skąd: Długomiłowice
Zarejestrowany: 2009-08-31
Posty: 338
Punktów :   

Re: Coś o sobie

Ja zwę się Bartek Fabeck jestem z Długomiłowic data urodzenia 1993 wiek 16 za niedługo 17
lubię grać w RPG oraz próbować nowych systemów RPG i chętnie zagram w jakiegoś poza tym interesuję się techniką kulinarną.


Jedno wiem nie poddam się galopem noc pokonać chcę.

Offline

 

#6 2010-03-23 20:23:15

 Chudy

Członek Kabały

5979810
Zarejestrowany: 2009-08-31
Posty: 73
Punktów :   

Re: Coś o sobie

Jarek Chudy [nie Czopek!] Muzykiewicz
1991
NDM, K-Koźle
Słucham każdą muzykę [uwzględniamy tu fakt, że techno i technopodobne do muzyki się nie zaliczają]
Gram RPG'i od 8 lat. Zaczynałem w piątej klasie podstawówki od WFRP, później był NS. Grywałem również w sWoD'a.
Grywam na gitarze, denerwuję ludzi, ostatnio uczę się do matury i jestem nazywany Czopkiem przez staruszków z epoki wczesnego paleozoiku.

Coś mało ludzi się tu przedstawia a miło by było gdybyśmy mogli jakoś się zorientować kto jest kim. Ja osobiście trochę się nie łapię


Stare chińskie przysłowie mówi:
"jeśli nie wiesz co powiedzieć, powiedz stare chińskie przysłowie."

Offline

 

#7 2010-03-23 20:38:01

 Darth Misiekh

God of RPG

18220393
Skąd: Blaszka/Korribian
Zarejestrowany: 2009-12-26
Posty: 1032
Punktów :   

Re: Coś o sobie

No to może teraz ja


Krzysztof "Darth Misiekh" Miśko
rocznik 1990, Blachownia

  Interesuje się szeroko pojętą fantastyką m.in. bitewniaki (Warhammer Battle oraz Warhammer 40k ), RPG ( L5K, Warhammer 1 edycja, Neuroshima, nWoD oraz od niedawna Zew Cthulh) do tego jeszcze dochodzi origami, hodowla drzewek bonsai oraz wszystko co wiąże się ze Star Wars`em.
Muzyka: prawie wszystko poza punk-rockiem rapem i hip-popem. Obecnie bardziej symfoniczne brzmienie

  I to już koniec . . .


Życie nie jest sprawidliwe. Co nie oznacza, że nie możnesz wygrać.

Moja skromna lista gier planszowych
Moja skromna lista gier RPG

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.dw-demonywojny.pun.pl www.cojclangnr.pun.pl www.malazempire.pun.pl www.b3.pun.pl www.polskamarynarkawojenna.pun.pl