RPGKK - Portal Społecznościowy Klubu "Chimera" Kędzierzyna-Koźla

Portal Społecznościowy Klubu "Chimera" Kędzierzyna-Koźla

Ogłoszenie

Polecam wykorzystywanie "Pokaż nowe posty od ostatniej wizyty" lub przeglądanie tych for, które mają podfora, ponieważ forum wyżej (np. DnD) nie wyświetla na głównej stronie czy coś nowego jest w podforach (np. DnD - Mechanika). W razie problemów z rejestracją, proszę pisać pod gg 6588239 (niewidoczny). Usuniecie Ciasteczek powinno pomóc, jeśli konto się nie chce zarejestrować.

#1 2011-10-30 19:32:45

 Darth Misiekh

God of RPG

18220393
Skąd: Blaszka/Korribian
Zarejestrowany: 2009-12-26
Posty: 1032
Punktów :   

Klany

Nazwa Klanu: Hinda
Znaczenie: Twardzi jak góra

Daimyo: Ryzykant
Cnota: Spryt
Meibutsu: Instrumenty muzyczne
Mon: Szare góry na czerwonym tle w wschodzącym żółtym słońcem

Klan Bohaterow Graczy

Posiadłości w prowincji Shintao:




Dojo - 1

   Zapewnia darmowe Zakłady w wyzwaniach Waleczności. Ich liczba jest równa randze budynku w każdej porze roku.
   Dodatkowo zapewnia dodatkowe akcje Pór Roku, które można przeznaczyć na osobisty trening.

Warsztat kowalski - 1

   Dzięki kowalowi zwieksza się jakość ekwipunku. W czasie jednej Pory roku kowal może złużyć akcje pór roku aby zaopatrzyć jednego z samurajów w broń lapszej jakości.

Farma ryżu - 1

   Farma ryżu w każdej Porze Roku produkuje 2 koku na rangę.

Garnizon - 1

   Garnizon pozwala utrzymywać Ashigaru ( żołnierze piechoty ) w prowincji.

Aspekty:

Osobno jesteśmy jak palce, razem stanowimy pięść
   Przywołanie: samurajowie z waszego Klanu zawsze ze sobą współpracują. Dostajesz trzy dodatkowe kości kiedy pomagasz innemu członkowi Klanu w osiągnięciu sukcesu, na którym zależy wam obu.
   Przymus: czujesz się w obowiązku współpracować ze swoimi towarzyszami i będziesz to robił, nie zważając na ryzyko.

Czekanie na fart jest czekaniem na śmierć
   Przywołanie: samurajowie z waszego Klanu nigdy się nie wahają. Dostajesz trzy dodatkowe kości zawsze, kiedy działasz spontanicznie, bez namysłu i twardo.
   Przymus: nie możesz długo zastanawiać się nad swoimi poczynaniami. W każdą sytułację pakujesz sie od razu, bez zbędnego sparawdzania potęcjalnych niebezpieczeństw.

Najlepsze miecze pozostają w pochwach
   Przywołanie: są dwa rodzaje mieczy – te, które odbierają życie – i te, które je dają. Mistrz miecza dąży zawsze do sytuacji, w której groźba użycia przemocy wystarcza, aby zachować pokój. Dostajesz trzy dodatkowe kości, kiedy grozisz komuś użyciem przemocy.
   Przymus: naprawdę wierzysz w pokój i harmonię. Wyciągasz broń tylko wtedy, jeśli inny samuraj zrobi to przed tobą.

Gdyby mój pies znał moje plany
   Przywołanie: …też byłby martwy. Wasz Klan zna się na poznawaniu cudzych i zachowywaniu własnych sekretów. Dostajesz trzy dodatkowe kości za każdym razem kiedy odkrywasz lub dotrzymujesz tajemnicy.
   Przymus: kochasz tajemnice i posuniesz się nawet do zejścia ze swej ścieżki, żeby jakąś odkryć.


Rzeczy, które wiemy o klanie:

   - Stolica Klanu jest potęrzną twierdzą w górach
   - opływa ją z obu stron rzeka o nazwie He
   - Pierwszy Daimyo był nie znanego pochodzenie i przybył z gór
   - Obecny Daimyo nie potrafi spłodzić żywego potomka

Ostatnio edytowany przez Darth Misiekh (2011-10-31 10:43:40)


Życie nie jest sprawidliwe. Co nie oznacza, że nie możnesz wygrać.

Moja skromna lista gier planszowych
Moja skromna lista gier RPG

Offline

 

#2 2011-11-11 18:58:00

 Darth Misiekh

God of RPG

18220393
Skąd: Blaszka/Korribian
Zarejestrowany: 2009-12-26
Posty: 1032
Punktów :   

Re: Klany

Nazwa klanu: Kasigi
Znaczenie: Porywcze lwy

Daimyo: Okrutny
Cnota: Waleczność
Meibutsu: Ryba fugu
Mon: wyobraża szarego kraba na szaroniebieskim polu przymającego w każdych szczypcach tetsubo

Klan Kasigi Yabu, jednego z pięciu regentów władających Cesarstwem w imieniu małoletniego cesarza. Składa się ośmiu prowincji. Główną prowincją jest Izu.

Rzeczy, które wiadomo o klanie:



   - przybywa na ziemie Klanu Hinda w celu polepszenia szlaków handlowych oraz wydania córki pana Yabu za jednego z oficjeli Daimyo Toranawy
   - ojciec pana Yue jest znany na ziemiach Klanu Kasigi

Poziom zagrożenia: 0

Ostatnio edytowany przez Darth Misiekh (2011-11-12 17:04:02)


Życie nie jest sprawidliwe. Co nie oznacza, że nie możnesz wygrać.

Moja skromna lista gier planszowych
Moja skromna lista gier RPG

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pilkarze.pun.pl www.125dys.pun.pl www.duel0masters.pun.pl www.kszoryultras.pun.pl www.harrypottergramy.pun.pl