RPGKK - Portal Społecznościowy Klubu "Chimera" Kędzierzyna-Koźla

Portal Społecznościowy Klubu "Chimera" Kędzierzyna-Koźla

Ogłoszenie

Polecam wykorzystywanie "Pokaż nowe posty od ostatniej wizyty" lub przeglądanie tych for, które mają podfora, ponieważ forum wyżej (np. DnD) nie wyświetla na głównej stronie czy coś nowego jest w podforach (np. DnD - Mechanika). W razie problemów z rejestracją, proszę pisać pod gg 6588239 (niewidoczny). Usuniecie Ciasteczek powinno pomóc, jeśli konto się nie chce zarejestrować.

#1 2010-12-18 22:23:27

Severin

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-08-10
Posty: 5
Punktów :   

Autorski - by Severin

http://img710.imageshack.us/img710/199/saintgeorgesvitralbylio.jpg

    Królowa oszalała, za prawdę powiadam wam. To już nie lata. To dni dzielą mnie od śmierci. Jakie grzechy popełniłem, że tak okrutnie doświadczasz mnie Panie? Nie miałem wyboru. A oni nie mieli szans. Zaatakowaliśmy w nocy. Tak jak we wszystkich innych miastach w całej Anglii. Nie przeżył nikt. Nawet się nie bronili. Po prostu uśmiechali się mówiąc, że już niedługo na tej ziemi znów zatańczą czarne płaszcze. A kiedy to się stanie, ogień który będzie trawił miasta, ogień odkupienia będzie tak jasny jak ich wiara. Ach Panie, mam nadzieję, że Królowa jednak nie postradała rozumu i jest w tym Twa ręka.

- - -

    Drodzy mieszkańcy Cesarstwa Zjednoczonej Europy. […] Wraz z zaistniałą sytuacją, w obliczu jawnej zdrady i szaleństwa królowej Anny oznajmiam, że nie jest już powiernikiem mej woli […]. Ręka sprawiedliwości będzie surowa. Jej czyny nie zostaną wybaczone. Wraz z tą nadzwyczajną okolicznością jestem zmuszony, podobnie jak to czterysta lat temu uczynił święty Larzjusz powołując do życia Święte Oficjum, które strzeże nas przed plugawymi heretykami, utworzyć teraz instytucję, złożoną z najmężniejszych, najbardziej doświadczonych, […] żołnierzy naszego cesarstwa, a której zadaniem będzie niesienie wszelkiej możliwej pomocy Inkwizycji w czasie nadchodzącej krucjaty, zarówno w ogniu walki jak i w utrzymywaniu ciągłości ich działań w reszcie Cesarstwa. […] Decyzją papieża Sykstusa V, od tej pory ich patronem będzie święty Jerzy, mianować się zaś będą Włóczniami Świętego Jerzego, by ich umysły były tak ostre jak jej ostrze, ciała tak mocne, jak jej trzon, by w swej misji byli narzędziami, w ręce boga. [...] Ponadto, od tej pory każdy członek Włóczni jest bezpośrednim powiernikiem mojej woli. [...]

Cesarz Cerezjan

- - -

Informacje
Nazwa Kampanii: Dirge For Europe
System: Autorski
Narrator: Severin
Gracze: 2
- Greyu
- ?
Ilość Odbytych Sesji: 0
Ilość Śmierci Postaci Graczy: 0
Inne: Gracze wcielają się w rolę Włóczni, działających na wschodnich krańcach Cesarstwa, kilkanaście lat po rozpoczęciu krucjaty.

W tym poście zamieszczał będę w najbliższym czasie szczegóły dotyczące mechaniki i świata, a gdy już rozpoczną się sesje także relacje z nich.

Ostatnio edytowany przez Severin (2011-01-16 16:21:02)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.mat2011ps.pun.pl www.perlawroclaw.pun.pl www.mlawaelektronika.pun.pl www.wigry.pun.pl www.helicobacterpylori.pun.pl