RPGKK - Portal Społecznościowy Klubu "Chimera" Kędzierzyna-Koźla

Portal Społecznościowy Klubu "Chimera" Kędzierzyna-Koźla

Ogłoszenie

Polecam wykorzystywanie "Pokaż nowe posty od ostatniej wizyty" lub przeglądanie tych for, które mają podfora, ponieważ forum wyżej (np. DnD) nie wyświetla na głównej stronie czy coś nowego jest w podforach (np. DnD - Mechanika). W razie problemów z rejestracją, proszę pisać pod gg 6588239 (niewidoczny). Usuniecie Ciasteczek powinno pomóc, jeśli konto się nie chce zarejestrować.

#1 2010-05-10 11:48:58

Przemo

Prawdziwy Gracz

Skąd: Koźle
Zarejestrowany: 2009-10-24
Posty: 219
Punktów :   

Kick-Ass

Jakiś czas temu, zupełnie przypadkowo natrafiłem na dwa pierwsze odcinki komiksu "Kick-Ass" - pastisz typowych klimatów superbohaterskich. Jakież było moje zaskoczenie, kiedy dowiedziałem się, że powstał film.

Obejrzałem, jest całkiem-całkiem.

Główny bohater uosabia chyba dosyć powszechny w amerykańskich filmach archetyp nastolatka-ciamajdy, którego nie zauważają laski, i który zaczytuje się komiksami. Przytłoczony beznadzieją wpada na pomysł zabawy w superbohatera - w ten sposób na ulicach pojawia się Kick-Ass.
http://fandangogroovers.files.wordpress.com/2010/03/kick-ass.jpg
Zaznaczam, ze nie należy dać się zwieść powyższemu opisowi i estetyce - ten film ma faktycznego "kopa": mnóstwo przerysowanej przemocy a'la Tarantino oraz tona czarnego humoru sprawiają, że ogląda się to po prostu świetnie.

Srogi wykop, polecam.


Pozdrawiam,

Przemo

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ligamieczy.pun.pl www.pokemonevolution.pun.pl www.boxserwis.pun.pl www.kp500x.pun.pl www.wieik-elektrotech.pun.pl