RPGKK - Portal Społecznościowy Klubu "Chimera" Kędzierzyna-Koźla

Portal Społecznościowy Klubu "Chimera" Kędzierzyna-Koźla

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

Ogłoszenie

Polecam wykorzystywanie "Pokaż nowe posty od ostatniej wizyty" lub przeglądanie tych for, które mają podfora, ponieważ forum wyżej (np. DnD) nie wyświetla na głównej stronie czy coś nowego jest w podforach (np. DnD - Mechanika). W razie problemów z rejestracją, proszę pisać pod gg 6588239 (niewidoczny). Usuniecie Ciasteczek powinno pomóc, jeśli konto się nie chce zarejestrować.

#31 2010-05-03 16:53:06

 Lasard

Fanatyk

282112
Skąd: No chyba wiadomo :P
Zarejestrowany: 2009-08-17
Posty: 662
Punktów :   
WWW

Re: [Klanarchia] Klucznicy ( 18+ )

Scena druga
Noc minęła w miarę spokojnie, nie licząc krzyku z jednego z domków. Część mieszkańców peronu obudziła się dość wcześnie a szykując się do pracy pobudzili resztę, tak więc niewiele po wschodzie słońca był już niezły rozgardiasz w siedzibie Technoklanu. Wszyscy kierowali się głównie do kuchni z własnymi miskami gdzie w oknie stał Cheji i nalewał każdemu śniadanie- tą samą mięsną zupę którą Rytualiści otrzymali wczorajszego dnia.
W domku w którym spał Znawca Nieznanego tylko on jeszcze spał. Obudził się jako ostatni i pierwsze co ujrzał to trzy uśmiechnięte szeroko dzieci siedzące przed nim na kocu i wpatrzone w niego. Wśród nich siedziała Fosfora, a gdy dostrzegła że mężczyzna się obudził wstała i podała mu miskę z zupą mięsną.
-Proszę, to dla Ciebie. Opowiesz nam dziś jakąś legendę?

Reszta Rytualistów siedziała już przy stole za kuchnią, nie chcieli budzić Gonena. Rozmawiali o powrocie do domu, jednak wiedzieli że muszą to przełożyć o dzień na dworze szalała teraz straszna burza śnieżna. Wiatr niosący śnieg ciął po twarzy tak mocno że po chwili przebywania na zewnątrz twarz byłą cała czerwona i obolała, a reszta ciała mimo grubości ubrań przemarznięta. Śnieg spadał w takich ilościach, że sięgał już na około 2 metry i nawet przykrył nieco siedzibę, gdyż nie nadążał topnieć od ciepła przenoszonego przez ogrzewanie. Po chwili do stołu podszedł Fahren wraz z Akachim i jeszcze kimś.
-Musimy was o coś poprosić. -powiedział starzec.
-Tak, słucham? -zapytała Shinra, rytualistka odziana w skórzany płaszcz, i z przewieszonym gwizdkiem na szyi.
-Dobrze wiemy jak bardzo staracie się ukryć swoją siedzibę, jednak musimy was prosić o ty byście nareszcie przyjęli kogoś z naszych na szkolenie na Egzorcystę.
-Fahrenie, dobrze wiesz że nie możemy tego zrobić. Po za tym nie do nas należy ta decyzja.
-Nie wydaje mi się. Długo to trwało ale udało mi się zdobyć trochę informacji o waszym klanie...
-Co proszę?! -krzyknęła Eri, patrząc z lekkim lękiem to na Technokratę, to na Shinrę.
-Proszę mi nie przeszkadzać. Jak już mówiłem, udało mi się zdobyć trochę informacji o waszym klanie i wiem że macie sporo szabrowników którzy lepiej znają ten teren, jednak na ważne podróż polityczne zawsze ty wyruszasz. Przez to mam powód wnioskować że nie jesteś tylko zwykłą przewodniczką, ale także rzecznikiem waszego klanu. Czyż nie mam racji?
Kobieta świdrowała go teraz wzrokiem, a po chwili uśmiechnęła się chytrze.
-Heh, w końcu ktoś się tego domyślił. Zgadza się, jestem też rzecznikiem mojego klanu, jednak nie zmienia to faktu że nie mam tu zbytniej władzy.
-Ale masz możliwość poinformowania o tym swoich przełożonych i przemówienia im do rozsądku. Daliście nam na 2 lata Gonena, jednak co potem? Będziemy mieli znów problemy z opętańcami i wyruszaniem po pomoc do innych klanów. Potrzebujemy kogoś na stałe. Akachi przyprowadził ze sobą odpowiedniego kandydata.


Odgrywanie postaci- to coś na co większość z nas lubi tracić czas.

Offline

 

#32 2010-05-03 17:54:57

 Greyu

Hobbista

1323778
Call me!
Skąd: Koźle
Zarejestrowany: 2010-02-20
Posty: 476
Punktów :   

Re: [Klanarchia] Klucznicy ( 18+ )

Gonen






Powoli otworzył oczy , był niewyspany przez nocne koszmary. Otworzył oczy bardzo powoli i równie wolno ukazały mu się troje dzieciaków. Popatrzył na nie , zamknął oczy i opadł na poduszkę udając , że śpi. Za chwilę jednak dzieci zaczęły go drastycznie budzić. Przetarł oczy i potężnie ziewnął. -No dobra, opowiem wam coś- Dzieci wpatrywały się w Gonena z zaciekawieniem. Zaczął od opowiadania legendy dotyczącej powstania rubieży. Od czasu do czasu pochłaniał kolejną łyżkę zupy. Gdy skończył mówić , młodziki były zachwycone i już chciały prosić o następną opowieść jednak egzorcysta w między czasie ubrał się i uciekł z metalowej chatki. Zupy jeszcze trochę zostało , przeszedł przez kuchnię by przysiąść się do reszty. Zanim wszedł zdążył usłyszeć słowa Fahrena "Daliście nam na 2 lata Gonena". Bardzo ospały przywitał się z wszystkimi i dosiadł się do stołu.-Daliście nam...z całym szacunkiem Fahrenie ale nie podoba mi się to sformułowanie , nawet jeśli jestem przedmiotem spisku bądź wymiany , a z tobą Eri chyba muszę porozmawiać na  osobności.- Wrócił do jedzenia resztek zupy. -Skończysz to daj znać- Tymi słowami zwrócił się do Eri. -Było bardzo smaczne , dziękuję.-I wyszedł poddenerwowany.

Ostatnio edytowany przez Greyu (2010-05-03 18:08:43)

Offline

 

#33 2010-05-03 18:30:53

 Bartek

Hobbista

3159315
Call me!
Skąd: Długomiłowice
Zarejestrowany: 2009-08-31
Posty: 338
Punktów :   

Re: [Klanarchia] Klucznicy ( 18+ )

Seya



-Nic nie mówiąc skończył pospiesznie swoje śniadanie i wyszedł za Gonenem podbiegł do niego i powiedział te słowa:

-Hej poczekaj muszę z tobą porozmawiać mam kilka pytań do ciebie w sprawie Eri i innych rzeczy poświęcisz mi kilka chwil w twoim domku wiesz jest to rozmowa w cztery oczy. 


Jedno wiem nie poddam się galopem noc pokonać chcę.

Offline

 

#34 2010-05-03 18:44:23

 Greyu

Hobbista

1323778
Call me!
Skąd: Koźle
Zarejestrowany: 2010-02-20
Posty: 476
Punktów :   

Re: [Klanarchia] Klucznicy ( 18+ )

Gonen






Podpierając się o wagon zauważył Seya. -Hmm...w porządku , ale pamiętaj , nie wiem czy będę mógł odpowiedzieć ci na wszystkie pytania , daj mi jeszcze chwilę.- Podszedł do miejsca gdzie jadł wraz z innymi śniadanie.-Eri , czekam w domku gdzie nocowaliśmy.- Wrócił do Seya.- Ok , idziemy.

Offline

 

#35 2010-05-03 20:11:26

 Bartek

Hobbista

3159315
Call me!
Skąd: Długomiłowice
Zarejestrowany: 2009-08-31
Posty: 338
Punktów :   

Re: [Klanarchia] Klucznicy ( 18+ )

Seya



Idąc równo z  Gonenem  zaczął zasypywać go pytaniami :

-Czy mógł byś mi opowiedzieć coś o twoim klanie?

-Powiedz mi jeszcze czy ty i Eri macie ze sobą wiele wspólnego ni relacje kuzyn i kuzynka?

-Nurtuje mnie jeszcze taka sprawa czy dał byś radę opowiedzieć mi jej historię?

-I czy mógł byś mi opowiedzieć swoją historie?

-I czy wy rytualiści macie jakieś swoje gesty okazujące uczucia?

-Nawiązując jeszcze do wczorajszej nocy to dlaczego nie spałeś jak inni rytualiści?

Na tym pytaniu przestał mówić i czekał w milczeniu na odpowiedzi na zadane pytania.


Jedno wiem nie poddam się galopem noc pokonać chcę.

Offline

 

#36 2010-05-03 21:01:15

 Greyu

Hobbista

1323778
Call me!
Skąd: Koźle
Zarejestrowany: 2010-02-20
Posty: 476
Punktów :   

Re: [Klanarchia] Klucznicy ( 18+ )

Gonen






-Wymagasz wiele odpowiedzi , nie na wszystkie pytania mogę ich udzielić.-Po wyliczance jaką zrobił Seya , Gonen postanowił , że będzie odpowiadał po kolei.-Historia naszego klanu...hmm...powstanie i początki wybiegają poza mój rozum , nawet legendy o tych wydarzeniach wydają się być zwyczajnym bełkotem bo nikt dokładnie nie pamięta co się wtedy działo.-W między czasie gdy odpowiadał na pierwsze pytanie zdążyli już wejść do blaszanej chatki , usiadł na najniższym pięterku , Seya naprzeciwko niego.-Co do mnie i Eri to kiedyś byliśmy parą , ja kontynuować może bym to chciał ale Eri napewno nie , mimo iż jestem zwolennikiem poglądu , że niemożliwe nie istnieje to ta sytuacja jest beznadziejna i musiałby zdarzyć się jakiś cud-Uśmiechnął się do swojego rozmówcy-Co do jej historii , znam ją doskonalę ale niestety , o to musisz zapytać ją , może sobie tego nie życzyć.-Oparł się o ściankę , podłożył poduszkę pod głowę i założył nogę na nogę.-Jakie było czwarte pytanie? Ah tak , moja historia. Od urodzenia należę do klanu rytualistów , naukę na pełnoprawnego egzorcystę rozpocząłem w wieku młodzieńczym , jednakże związanymi z tym sprawami zacząłem interesować się dużo wcześniej. Ambicja i chęci spowodowały , że jestem jednym z najlepiej znających się na sługach ciemności na całej rubieży. Mogę dodać , że ja i Eri znamy się od dziecka.-Na chwilę zamilczał-Gesty wyrażające uczucia wśród rytualistów są sprawą indywidualną. Nie ma jasnego znaku który wyraża , że jesteś zły , przygnębiony , wesoły czy zakochany. To sprawa tylko i wyłącznie osobista.-Nad ostatnim pytaniem się zamyślił i spuścił wzrok , po chwili jednak odnalazł spojrzenie Seyi i z uśmiechem powiedział-Cierpię na bezsenność. Brzmi to banalnie ale , jakby to nazwać , ten problem jest niezwykle dokuczliwy.

Ostatnio edytowany przez Greyu (2010-05-03 22:03:08)

Offline

 

#37 2010-05-04 11:36:58

 Bartek

Hobbista

3159315
Call me!
Skąd: Długomiłowice
Zarejestrowany: 2009-08-31
Posty: 338
Punktów :   

Re: [Klanarchia] Klucznicy ( 18+ )

Seya



Po wysłuchaniu odpowiedzi na wszystkie pytania zamyślił się przez chwilkę kiedy skończył myśleć sięgnął do prawej kieszeni płaszcza i wyciągnął małego nakręcanego pieska i kluczyk do niego, kładąc go na łóżku obok Gonena powiedział :

-Trzymaj to dla ciebie i może nie jestem kimś kto zna się na psychice ale czytałem o bezsenności i wiem że to ciężka sprawa ale nie martw się, i uśmiechnął się lekko -Ja za to nieraz staję się strasznie zawistny i to mi towarzyszy od dziecka poza tym nie miałem dość ciekawego dzieciństwa. Mam nadzieję że ta bezsenność opuści cię jeśli otwarcie porozmawiasz z Eri i powiem jeszcze coś że naprawdę to jest fajna laska.

Po tych ostatnich słowach wstał i skierował się w stronę wyjścia. Kiedy podszedł do drzwi odwrócił się do Gonena i powiedział :

-Jak byś chciał pogadać to jestem w swoim domku zapytaj dzieci one powiedzą ci gdzie jest.

Po tych słowach wyszedł.

Ostatnio edytowany przez Bartek (2010-05-04 11:52:36)


Jedno wiem nie poddam się galopem noc pokonać chcę.

Offline

 

#38 2010-05-04 12:06:07

 Greyu

Hobbista

1323778
Call me!
Skąd: Koźle
Zarejestrowany: 2010-02-20
Posty: 476
Punktów :   

Re: [Klanarchia] Klucznicy ( 18+ )

Gonen






Przyglądnął się zabawce , nakręcił ją i zabawka zaczęła się ruszać , położył ją na podłodze by sprawdzić jak daleko zajdzie.-Dzięki , nie wiem do czego mi się to przyda , ale urocze z pewnością jest.-Obejrzał jak piesek zatacza coraz to mniejsza kółka. W między czasie Seya zdążył już wyjść z pomieszczenia. Wziął urządzenie do ręki , spoglądnął na nie po raz kolejny. Rozmyślał o tym co teraz powiedzieć Eri , był wkurzony na to , że wraz ze starszyzną potraktowała go bardzo przedmiotowo , nie chciał również tworzyć złej atmosfery podczas rozmowy. Miał dylemat...

Offline

 

#39 2010-05-05 11:35:55

 Lasard

Fanatyk

282112
Skąd: No chyba wiadomo :P
Zarejestrowany: 2009-08-17
Posty: 662
Punktów :   
WWW

Re: [Klanarchia] Klucznicy ( 18+ )

Dzieciaki były szczęśliwe, po tym jak Gonen opowiedział im Legendę, choć pewnie słyszeli ją już nieraz.
Gdy Gonen oburzył się przedmiotowym potraktowaniem go przez Fahrena ten go przeprosił:
-Wybacz mi chłopcze, nie chciałem Cię urazić. Chodziło mi o to że przybyłeś tu ledwie na 2 lata by nas wspierać, a my potrzebujemy kogoś na stałe.
Natomiast Eri na prośbę Znawcy Nieznanego tylko kiwnęła głową z niewymownym wyrazem twarzy.

Przy Akachim stała jakaś dziewczynka z ogoloną głową, odziana w skórzane spodnie i buty oraz kurtkę z czarnego futra. Dziewczynka patrzyła na swoje buty i widocznie bała lub wstydziła się spojrzeć na gości.
-To jest Rukia. - powiedział Technokrata, a widząc że dziewczynka się boi położył dłoń na jej głowie - Nie musisz się bać moja droga i przywitaj się z naszymi gośćmi.
-Suita-licas-agre. -odezwała się dziewczynka, jednak od razu wszyscy zrozumieli że dziewczynka odezwała się w Antykwie- języku technoklanów. Znaczyło to mniej więcej "Witam was w naszym gronie". No może nie wszyscy tego zrozumieli, bo obaj wojownicy spojrzeli na nią dziwnie, a jeden podrapał się po głowie, próbując chyba przypomnieć sobie ten język.
-Rukio, mów Slangiem, gdyż nasi goście mogą Cię nie zrozumieć.
-Witam.
W tym momencie Eri wstała z krzesła i mijając budynek gdzieś poszła. Shinra też wstał z krzesła ale nie odeszła. Stanęła przy dziewczynce i zaczłęa się jej przyglądać.
-Dlaczego akurat ona? -zapytała rzeczniczka Rytualistów.
-Akachi, wytłumacz, jaki potencjał widzisz w naszej Rukii, że to ją wybrałeś na przyszłą egzorcystkę?

Gonen


Chwilę po tym jak Seya opuścił domek, przez drzwi weszła Eri. Stanęła nad tobą i patrzyła z głupim uśmieszkiem jak bawisz się mechanicznym pieskiem.
-Mam nadzieję, że ten technoklanyta nie kazał Ci mi tego przekazać. -powiedziała kładąc się na najniższym poziomie łóżka leżącego na przeciwko Ciebie.

Ostatnio edytowany przez Lasard (2010-05-05 11:40:05)


Odgrywanie postaci- to coś na co większość z nas lubi tracić czas.

Offline

 

#40 2010-05-05 12:05:37

 Greyu

Hobbista

1323778
Call me!
Skąd: Koźle
Zarejestrowany: 2010-02-20
Posty: 476
Punktów :   

Re: [Klanarchia] Klucznicy ( 18+ )

Gonen







-To prezent dla mnie.-Ponownie nakręcił zabaweczkę i położył na ziemi by ta pobiegała do okoła. Położył się na łóżku na którym do tej pory siedział.-Za legendę to sporą przysługę technoklany będą wam winne , co?-Piesek przestał się ruszać-To ty wpadłaś na ten pomysł żeby mnie tutaj odesłać ? Dlaczego mi to robisz?

Offline

 

#41 2010-05-06 19:59:53

 Bartek

Hobbista

3159315
Call me!
Skąd: Długomiłowice
Zarejestrowany: 2009-08-31
Posty: 338
Punktów :   

Re: [Klanarchia] Klucznicy ( 18+ )

Seya



Widząc jak Eri wchodzi do domku, Seya szybkimi krokami skierował się do swojego. Kiedy wszedł, ściągnął płaszcz i resztę ubrania, które położył na krześle, po czym zawinął się w kołdrę i zasnął, chociaż na dworze trwał dzień. Tak spał aż do obiadu.

Ostatnio edytowany przez Bartek (2010-05-09 21:28:08)


Jedno wiem nie poddam się galopem noc pokonać chcę.

Offline

 

#42 2010-05-07 09:07:29

Alekssy156

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-04-13
Posty: 7
Punktów :   

Re: [Klanarchia] Klucznicy ( 18+ )

Akachi



Poprawił okulary kierując słowa do w stronę Rytualistów.
- Rukia to mądra dziewczynka której pasją jest historia naszego obecnego świata.
Kontynuuje przemowę, dłonie splótł to za plecami.
- Jest pod moją opieką długi już to czas. - krótka przerwa - Przekazałem jej znaczną część mojej wiedzy jednak nie widzę, aby moja droga życia miała by stać się jej.
Spojrzał to na Rzeczniczkę, potem znowu na całość.
- Nic tutaj nie trzyma Ruki. - spojrzał na dziewczynkę - Daliśmy jej dom i twierdzę, że jej miejsce jest wśród uczonych i okultystów..
Stwierdził ostatecznie.
- Zresztą. - położył dłoń na ramieniu Ruki - Zapytajcie ją sami czego chce.

Ostatnio edytowany przez Alekssy156 (2010-05-07 09:07:57)


Po prostu zUy człek

Offline

 

#43 2010-05-07 13:38:02

 Lasard

Fanatyk

282112
Skąd: No chyba wiadomo :P
Zarejestrowany: 2009-08-17
Posty: 662
Punktów :   
WWW

Re: [Klanarchia] Klucznicy ( 18+ )

Gonen


-A skąd Ci do głowy przyszło że to mój pomysł?! -krzyknęła Eri- Mnie tu tylko wyznaczono bym chroniła wam dupy moimi czarami. Co się w ogóle z tobą dzieje? Zachowujesz się tak jakby to Ciebie coś opętało!

Akachi


Dziewczynka spojrzała na Ciebie. Uśmiechała się delikatnie do Ciebie a widząc jak ją chwalisz widocznie nabrała pewności siebie bo podniosła wysoko czoło i stanęła niemal na baczność przed rytualistami.
-To co chcę robić ponad wszystko to wspierać moją rodzinę. Mój nauczyciel dał mi wielką wiedzę, jednak chciałabym wiedzieć więcej. Proszę, przyjmijcie mnie do swojego klanu bym mogła nauczyć się bronić moich bliskich przed upiorami. -po tych słowach uklękła na jedno kolano i schyliła głowę.
-Haha... -zaśmiała się delikatnie rzeczniczka rytualistów- Wygadana jest ta mała. Dobrze, pogadam z moimi przełożonymi. Ty mała Rukio pójdziesz z nami, jednak do czasu gdy będę z nimi pertraktować będziesz czekać w jednym z naszych posterunków. Myślę że mojego wujka trochę zmiękczy to, że już tak długą drogę przebyłaś i musiałabyś się niepotrzebnie wracać. Wiedz jednak że szkolenie jest niebezpieczne, a ostatni egzamin może skończyć się dla Ciebie śmiercią. Chcesz na pewno się tego podjąć?
Dziewczynka tylko pokiwała energicznie głową na zgodę.
-Świetnie! -krzyknął Fahren- Wyślę z wami jednego z naszych szabrowników. Pojedziecie z nim na jednym z naszych ślizgaczy, będzie dzięki temu szybciej.
-Bardzo dziękuje. -powiedziała Shinra- A więc  jutro o ile pogoda się poprawi będziemy mogli ruszać. Do tego czasu przygotuj się. -zwróciła się do dziewczynki.

Technokrata odciągnął na bok i uścisnął go w podzięce.
-Wybrałeś naprawdę świetną osobę. Mam nadzieję że jej się uda.

Seya


Śniła Ci się Eri... jutro ona odjeżdża, a ty jej już najpewniej nie zobaczysz. A ona musi być twoja! Jednak ona bardziej interesuje się jej zasranym kuzynkiem! Dlaczego?! Przecież wiesz że musisz spędzić z nią choć tą jedną noc. Pragniesz poczuć na sobie jej gładką jak aksamit skórę, jednak ona nie zwraca na Ciebie uwagi.. bawi się tobą. Dlaczego? PRZECIEŻ ONA MUSI BYĆ TWOJA!
Obudziłeś się nagle z krzykiem, cały spocony i zziajany. Co to było? Nie jesteś pewien. Wiesz jednak że musisz jakoś przekonać do siebie Eri nim ona odejdzie. Masz na to najpewniej tylko jeden dzień. Marzysz teraz by pogoda która jest dzisiaj się przeciągała, by dała Ci więcej czasu.

//Bartek, ja twojego przekleństwa jeszcze nie uaktywniłem. To jest po prostu twój wewnętrzny głos. Teraz jeszcze nie pragniesz jej tak że mógłbyś zabić innych... jeszcze nie.

Ostatnio edytowany przez Lasard (2010-05-07 13:40:09)


Odgrywanie postaci- to coś na co większość z nas lubi tracić czas.

Offline

 

#44 2010-05-07 14:38:14

 Greyu

Hobbista

1323778
Call me!
Skąd: Koźle
Zarejestrowany: 2010-02-20
Posty: 476
Punktów :   

Re: [Klanarchia] Klucznicy ( 18+ )

Gonen






-Nie ty wpadłaś na ten pomysł?-Zdziwienie Gonena było nie małe , podszedł do niej i delikatnie złapał ją za rękę.~Szczęście sprzyja odważnym , eheh , chyba.

Offline

 

#45 2010-05-07 15:52:53

 Bartek

Hobbista

3159315
Call me!
Skąd: Długomiłowice
Zarejestrowany: 2009-08-31
Posty: 338
Punktów :   

Re: [Klanarchia] Klucznicy ( 18+ )

Seya



Wstając i ubierając się pośpiesznie w swoje ciuchy i płaszcz wychodzi z domku i kieruje się w stronę domku do którego weszła Eri kiedy wyszedł wkładał buta do końca i myślał :

~Kurtka muszę coś zrobić żeby spędziła ze mną te noc tylko co?

Cały czas myśląc doszedł do domku w którym nocowała Eri i Gonen otworzył drzwi sprawdzając czy się tam znajdowali...

Ostatnio edytowany przez Bartek (2010-05-07 16:20:26)


Jedno wiem nie poddam się galopem noc pokonać chcę.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wszystkogtasa.pun.pl www.narutoninja.pun.pl www.pogadanki17.pun.pl www.ronins.pun.pl www.lesnica.pun.pl