RPGKK - Portal Społecznościowy Klubu "Chimera" Kędzierzyna-Koźla

Portal Społecznościowy Klubu "Chimera" Kędzierzyna-Koźla

Ogłoszenie

Polecam wykorzystywanie "Pokaż nowe posty od ostatniej wizyty" lub przeglądanie tych for, które mają podfora, ponieważ forum wyżej (np. DnD) nie wyświetla na głównej stronie czy coś nowego jest w podforach (np. DnD - Mechanika). W razie problemów z rejestracją, proszę pisać pod gg 6588239 (niewidoczny). Usuniecie Ciasteczek powinno pomóc, jeśli konto się nie chce zarejestrować.

#16 2010-09-19 15:19:48

 Darth Misiekh

God of RPG

18220393
Skąd: Blaszka/Korribian
Zarejestrowany: 2009-12-26
Posty: 1032
Punktów :   

Re: Streszczenia Spotkań Klubu

18 września 2010


   Jako że cholernie mi się nudzi postanowiłem znowu coś napisać w tym temacie. Nie będzie może znowu tego aż tak wiele ( na tyle aż nie jestem zdesperowany )

   Wczorajsze spotkanie przebiegło bez większych rewelacji. Pojawiły się tylko znane i sprawdzone osoby. Spokojnie odczekaliśmy do 17 ( wiem naiwniacy z nas – no ale cóż może ktoś się nowy jednak skusi żeby przyjść, albo ktoś „stary” )

   Tak jak było w planach zasiedliśmy wspólnie do pewnej gry INDI – Hospiterror. Jest to system w który gracze wcielają się w pacjentów zakładu  psychiatrycznego. No co tu dużo mówić coś w sam raz co do niektórych z nas ( szczególnie po tym co odprawiali na sesji ) Samo spotkanie minęło bardzo szybko, nawet nie zdążyliśmy do końca rozegrać przygotowanego przeze mnie scenariusza

   Za tydzień Lasard ma zamiar przeprowadzić sesję w jakiś system INDI. Trzeba przyznać, że w naszych kręgach tego typu systemy zaczynają robić furorę. Ale to i może nawet lepiej . . .

   P.S Poprzysiągłem sobie jednak w duchu, że jeszcze go im kiedyś poprowadzę. No bo przecież tak mitycznego Almanachu Sudoku, który prowadzi ponoć na niezbadanie piętra Pensjonatu oraz jest zdolny przywrócić komunizmowi dawną świetność nie wolno odłożyć na półkę


Życie nie jest sprawidliwe. Co nie oznacza, że nie możnesz wygrać.

Moja skromna lista gier planszowych
Moja skromna lista gier RPG

Offline

 

#17 2010-09-26 09:36:04

 Darth Misiekh

God of RPG

18220393
Skąd: Blaszka/Korribian
Zarejestrowany: 2009-12-26
Posty: 1032
Punktów :   

Re: Streszczenia Spotkań Klubu

25 września 2010


   No i znowu niedziela. Więc czas najwyższy napisać cośmy robili na wczorajszym spotkaniu. Niby zapowiadało się na początku ciekawie ( Lasard miał prowadzić jakiś system oraz to, że pojawiło się więcej osób niż zwykle ) ale wyszło jakoś tak . . . ciężko to ubrać w słowa by przekazać czytającym jak było

   W ostateczności do sesji nie doszło. Sam system jest i może ciekawy ale niestety Lasardowi ciężko przychodziło wytłumaczenie nam zasad.

   Za tydzień Bartek proponował, że poprowadzić coś w Warhammer`a 1ed ( albo 2, sam już nie wiem ) oraz Havoc przedstawi nam system Houses of the Blooded.

   P.S Jeżeli nie zapomnę to postaram się przynieść 51.Stan jeżeli żaden z pomysłów by nie wypalił. . .


Życie nie jest sprawidliwe. Co nie oznacza, że nie możnesz wygrać.

Moja skromna lista gier planszowych
Moja skromna lista gier RPG

Offline

 

#18 2010-10-03 13:57:50

 Darth Misiekh

God of RPG

18220393
Skąd: Blaszka/Korribian
Zarejestrowany: 2009-12-26
Posty: 1032
Punktów :   

Re: Streszczenia Spotkań Klubu

2 października 2010

Spotkanie niestety się nie odbyło ( nie było dla nas sali - nie pytajcie dlaczego )


P.S Za tydzień planowana jest kolejna sesja w Hospiterror.


Życie nie jest sprawidliwe. Co nie oznacza, że nie możnesz wygrać.

Moja skromna lista gier planszowych
Moja skromna lista gier RPG

Offline

 

#19 2010-10-10 10:57:28

 Darth Misiekh

God of RPG

18220393
Skąd: Blaszka/Korribian
Zarejestrowany: 2009-12-26
Posty: 1032
Punktów :   

Re: Streszczenia Spotkań Klubu

9 października 2010

Spotkanie się nie odbyło - mała ilość osób mogła się pojawić. W takim więc razie sesje Hospiterror przekładamy na 23 październkia ( specjalnie nie piesze o 16 gdyż nie wiem czy w tedy na konwencie nie będę )


Życie nie jest sprawidliwe. Co nie oznacza, że nie możnesz wygrać.

Moja skromna lista gier planszowych
Moja skromna lista gier RPG

Offline

 

#20 2010-10-16 19:49:48

 Darth Misiekh

God of RPG

18220393
Skąd: Blaszka/Korribian
Zarejestrowany: 2009-12-26
Posty: 1032
Punktów :   

Re: Streszczenia Spotkań Klubu

16 października 2010


Spotkanie się nie odbyło ( Mała liczba osób )


Życie nie jest sprawidliwe. Co nie oznacza, że nie możnesz wygrać.

Moja skromna lista gier planszowych
Moja skromna lista gier RPG

Offline

 

#21 2010-10-24 19:39:55

 Darth Misiekh

God of RPG

18220393
Skąd: Blaszka/Korribian
Zarejestrowany: 2009-12-26
Posty: 1032
Punktów :   

Re: Streszczenia Spotkań Klubu

23 października 2010

Z tego co wiem spotkaniesię nie odbyło - powód taki co zwykle, mała liczba osób . . .


Życie nie jest sprawidliwe. Co nie oznacza, że nie możnesz wygrać.

Moja skromna lista gier planszowych
Moja skromna lista gier RPG

Offline

 

#22 2010-10-30 20:02:55

 Lasard

Fanatyk

282112
Skąd: No chyba wiadomo :P
Zarejestrowany: 2009-08-17
Posty: 662
Punktów :   
WWW

Re: Streszczenia Spotkań Klubu

30 października 2010

Spotkanie się nie od... a nie, czekaj! Zbyt się przyzwyczaiłem do tego, że je odwołujemy.
Tak, tym razem spotkanie się odbylo, choć były tylko 4 osoby. W tym jedna nowa: Michał "Woju".

Nie było Miśkha więc nie odbyła się sesja Savage Worlds. Reszta nakłoniła mnie do poprowadzenia Cold City, bez wcześniejszego przygotowania.  Wyszło mi to BEZNADZIEJNIE (tak wiem). Z Wolsungiem czy Klanarchią nie idzie mi tak kiepsko jeżeli chodzi o freestyle, a przy CC mam duże problemy (nawet z wcześniejszym przygotowaniem, bo nie mam do niego pomysłów na przygody które nie mówią tylko i wyłącznie o polowaniu na potwory i jakimś morderstwie). Ehh...

@down: Sorki, pomyliłem się.

Ostatnio edytowany przez Lasard (2010-10-30 20:21:22)


Odgrywanie postaci- to coś na co większość z nas lubi tracić czas.

Offline

 

#23 2010-11-07 13:30:34

 Darth Misiekh

God of RPG

18220393
Skąd: Blaszka/Korribian
Zarejestrowany: 2009-12-26
Posty: 1032
Punktów :   

Re: Streszczenia Spotkań Klubu

6 listopada 2010


   Jest niedziela więc najwyższa już pora spisać relacje z wczorajszego spotkania. Tak, panowie i panie odbyło się ono Może w nielicznym gronie ale się odbyło i to się przede wszystkim liczy.

   Tak jak było zaplanowane przedstawiłem zebranym najnowszy system ze stajni Gramela jakim jest Savage Worlds oraz pierwszy z dodatków do niego Evernight: Noc bohaterów. Samego podręcznika oraz settingu do niego nie będę tutaj opisywał ( najzwyczajniej w świecie nie chce mi się tego robić ) Później na szybkiego zrobiliśmy postacie do wyżej wymienionego systemu; poszło to szybko, gładko i sprawnie ( szkoda, że nie do wszystkich systemów da się zrobić tak szybko postać )

   Na za tydzień planowana jest sesja w świecie gry INDIE „Kiedy rozum Śpi” na mechanice Savage Worlds.


Życie nie jest sprawidliwe. Co nie oznacza, że nie możnesz wygrać.

Moja skromna lista gier planszowych
Moja skromna lista gier RPG

Offline

 

#24 2010-11-14 10:36:11

 Darth Misiekh

God of RPG

18220393
Skąd: Blaszka/Korribian
Zarejestrowany: 2009-12-26
Posty: 1032
Punktów :   

Re: Streszczenia Spotkań Klubu

13 listopada 2010


   Kolejna niedziela więc już najwyższa pora zamieścić jakieś informacje z wczorajszego spotkania Klubu „Chimera”.

   Tak jak było zaplanowane zasialiśmy do Savage Worlds. Niestety z braku pomysłu na sesje oraz ciekawej dyskusji która w jej trakcie wynikła zdążyliśmy tylko ukończyć postacie.  Postanowiliśmy również, że porzucimy na razie jednostrzałówni i skupimy się na jakimś systemie na dłużej. Padło na Nowy Świat Mroku i kampanie którą przygotuje dla nas Greyu.

   Za tydzień zaplanowane jest stworzenie postaci do wyżej wymienionej kampanii.


Życie nie jest sprawidliwe. Co nie oznacza, że nie możnesz wygrać.

Moja skromna lista gier planszowych
Moja skromna lista gier RPG

Offline

 

#25 2010-11-21 11:35:35

 Darth Misiekh

God of RPG

18220393
Skąd: Blaszka/Korribian
Zarejestrowany: 2009-12-26
Posty: 1032
Punktów :   

Re: Streszczenia Spotkań Klubu

20 listopada 2010

   Spotkanie się nie odbyło.


Życie nie jest sprawidliwe. Co nie oznacza, że nie możnesz wygrać.

Moja skromna lista gier planszowych
Moja skromna lista gier RPG

Offline

 

#26 2010-11-28 17:27:14

 Darth Misiekh

God of RPG

18220393
Skąd: Blaszka/Korribian
Zarejestrowany: 2009-12-26
Posty: 1032
Punktów :   

Re: Streszczenia Spotkań Klubu

28 listopada 2010

   I już po sobocie więc wypadałoby napisać coś o spotkaniu. No więc na początku nadmienię, że się odbyło ( w mało licznym gronie ale się odbyło )

   Tak jak było zaplanowane zabraliśmy się do stworzenia postaci pod kampanie Grey`a. Później ( tzn. po stworzeniu postaci ) niestety musiałem się zbierać gdyż byłem umówiony. Z tego co się orientuje reszta w tym czasie rozpoczęła już wprowadzenie  do historii.

   Za tydzień najprawdopodobniej już od  samego początku zasiadamy do grania.


Życie nie jest sprawidliwe. Co nie oznacza, że nie możnesz wygrać.

Moja skromna lista gier planszowych
Moja skromna lista gier RPG

Offline

 

#27 2010-12-06 10:47:22

 Darth Misiekh

God of RPG

18220393
Skąd: Blaszka/Korribian
Zarejestrowany: 2009-12-26
Posty: 1032
Punktów :   

Re: Streszczenia Spotkań Klubu

4 grudnia 2010


   Minęła sobota więc najwyższa pora napisać coś o spotkaniu.  Na początek rzucę może tym, że było nas większe grono (  tak panowie i panie syn marnotrawny powrócił z banicji tzn. UUkasz ) i nawet zadeklarował się, że częściej będzie wpadać No to zobaczymy co z tego wyniknie.

   Co zaś się  tyczy tego czym się zajmowaliśmy.  Tak jak było w planach mieliśmy od razu zasiąść do kampanii przygotowanej przez Greya. Niestety jednak plany są po to by je zmieniać i tak oto zamiast do nWoD`a  zasiedliśmy do gry karcianej Sabotażysta. Trzeba przyznać, że było przy niej  kupę śmiechu.  Dopiero po niej można było powrócić do pierwotnych planów czyli sesji ( wtedy już w mniejszym gronie – bez UUkasza )

   Jeżeli kogoś interesuje co będziemy robić za tydzień to najprawdopodobniej ( znowu jakoś tego nie zdążyliśmy przegadać ) będzie sesja Greya chociaż może znów uda mi się przynieść jakąś małą niewymagającą grę planszowo-karcianą.


Życie nie jest sprawidliwe. Co nie oznacza, że nie możnesz wygrać.

Moja skromna lista gier planszowych
Moja skromna lista gier RPG

Offline

 

#28 2010-12-12 19:19:30

 Darth Misiekh

God of RPG

18220393
Skąd: Blaszka/Korribian
Zarejestrowany: 2009-12-26
Posty: 1032
Punktów :   

Re: Streszczenia Spotkań Klubu

11 grudnia 2010

   Spotkanie sie nie odbyło. Wszelkie plany zostaja przeniesione na kolejną sobotę.


Życie nie jest sprawidliwe. Co nie oznacza, że nie możnesz wygrać.

Moja skromna lista gier planszowych
Moja skromna lista gier RPG

Offline

 

#29 2010-12-19 20:16:59

 Darth Misiekh

God of RPG

18220393
Skąd: Blaszka/Korribian
Zarejestrowany: 2009-12-26
Posty: 1032
Punktów :   

Re: Streszczenia Spotkań Klubu

18 grudnia 2010


   No po spotkaniu więc zasiadam do kolejnego raportu z jego przebiegu. Za wiele też w nim nie napisze gdyż śpieszyłem się na swoją sesje Zewu i nie mogłem pozostać do końca. Jedyne co mi wiadomo to, to że reszta klubowiczów zasiadła  do nWod`a którego poprowadził Havoc.


Życie nie jest sprawidliwe. Co nie oznacza, że nie możnesz wygrać.

Moja skromna lista gier planszowych
Moja skromna lista gier RPG

Offline

 

#30 2010-12-28 12:10:21

 Darth Misiekh

God of RPG

18220393
Skąd: Blaszka/Korribian
Zarejestrowany: 2009-12-26
Posty: 1032
Punktów :   

Re: Streszczenia Spotkań Klubu

25 grudnia 2010

   Spotkania nie było - Święta.


Życie nie jest sprawidliwe. Co nie oznacza, że nie możnesz wygrać.

Moja skromna lista gier planszowych
Moja skromna lista gier RPG

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.avadakedavra.pun.pl www.musketeers.pun.pl www.dbzpbf.pun.pl www.abnormals.pun.pl www.bitwa-bakugan.pun.pl