RPGKK - Portal Społecznościowy Klubu "Chimera" Kędzierzyna-Koźla

Portal Społecznościowy Klubu "Chimera" Kędzierzyna-Koźla

Ogłoszenie

Polecam wykorzystywanie "Pokaż nowe posty od ostatniej wizyty" lub przeglądanie tych for, które mają podfora, ponieważ forum wyżej (np. DnD) nie wyświetla na głównej stronie czy coś nowego jest w podforach (np. DnD - Mechanika). W razie problemów z rejestracją, proszę pisać pod gg 6588239 (niewidoczny). Usuniecie Ciasteczek powinno pomóc, jeśli konto się nie chce zarejestrować.

#1 2010-01-20 22:13:52

 Gladin

Hobbista

Skąd: Kędzierzyn-Koźle
Zarejestrowany: 2009-12-23
Posty: 295
Punktów :   

Pratchett, Terry - Potworny regiment

O ile bardzo lubię książki Pratchetta, to tej książce w mojej 10-stopniowej skali daję tróję (książka kiepska). Zaczyna się fajnie, a potem idzie już tylko w dół. Brak typowego pratchettowskiego humoru, a akcji książka sama w sobie nie posiada. Książka pisana jako poprawnie polityczna? Tylko dla zatwardziałych fanów Pratchetta. Jeżeli nie czytałeś jeszcze Pratchetta - odpuść sobie tę książkę. Jeżeli podobały Ci się jego książki, ale nie jesteś maniakiem - odpuść sobie. Jeżeli jesteś maniakiem - to pewnie już ją czytałeś

(coś ostatnio trafiają mi się książki gorsze i wystawiam kiepskie recenzje )

Offline

 

#2 2010-01-20 23:27:28

Przemo

Prawdziwy Gracz

Skąd: Koźle
Zarejestrowany: 2009-10-24
Posty: 219
Punktów :   

Re: Pratchett, Terry - Potworny regiment

Raczej nie sięgnę. Co prawda czytałem trochę ze "Świata Dysku" (pierwsze dwa czy trzy tomy) plus książkę o nomach, ale już dalej mi się zgłębiać po prostu jakoś nie chciało.

W sumie dziwnie, bo to jedna z inspiracji w mojej autorce. Ostatnio opowiadanie montuję do niej, jak taki jesteś czytacz, to chętnie wrzucę Ci do wyceny .


Pozdrawiam,

Przemo

Offline

 

#3 2010-01-21 23:15:14

 Gladin

Hobbista

Skąd: Kędzierzyn-Koźle
Zarejestrowany: 2009-12-23
Posty: 295
Punktów :   

Re: Pratchett, Terry - Potworny regiment

czytacz jak czytacz
z pratchetta polecam "Straż! Straż!", "Straż nocna" oraz "Muzykę dusz". Zresztą, z czasem ocenię je również

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.online-menager.pun.pl www.lowcy-tajemnic.pun.pl www.aureus.pun.pl www.dragongame.pun.pl www.g087dca.pun.pl